Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky klubové výstavy Klimkovice 2014

14. 9. 2014

Klubová výstava klubu chovatelů holubů českých rejdičů a pražských rejdičů středozobých je za námi. Členové klubu, ale i nečlenové, pro které je výstava otevřená měli možnost vystavit to nejlepší ze svých chovů. Většina chovatelů pochopitelně preferuje představit své nové odchovy, pro většinu z nich je to jejich první výstava. Jak to letos dopadlo? O překvapení nebylo nouze.

_dsc2384.jpg

      O korektní posouzení klubové výstavy se postarali Ing. Jiří Jadrníček a Hubert Dufek. Vítězné kolekce holubů získaly krásné poháry a krmení pro holuby. Čestné ceny byly letos odměněny vkusnými plaketami se soškou holuba a krmením pro holuby.

     Nejlepší kolekce českých rejdičů byla udělena  tmavohrotým běloušům Antonína Přikryla. Tato kolekce získala velmi pěkných 380 bodů.

     Nejlepší kolekci pražských středozobých rejdičů a to červených běloušů získal Martin Gottlicher . Tato kolekce získala 376 bodů.

     Nejlepší kolekce pražských krátkozobých rejdičů, kde se v letošním roce konkurence výrazně zvýšila byla udělena  tmavohrotým běloušům Petra Absolona. I tato kolekce získala 378 bodů.

A jak to bylo s čestnými cenami?

český rejdič tmavohrotý bělouš    Pavel Vajs

český rejdič stříbřitý pruhový Vypior Ivo

pražský středozobý rejdič modrý bělouš Ing. Gerhard Stein

pražský středozobý rejdič modrý vlaštovák Pavel Vajs

pražský krátkozobý rejdič modrý bělouš Antonán Přikryl

pražský krátkozobý rejdič žlutý Josef Ručka

rakovnický kotrlák červený sedlatý Milan Baliga

_dsc2381.jpg

Děkujeme za účast všem vystavovatelům a návštěvníkům. Těšíme se na rok 2015, kdy bude poprvé uspořádána soutěž o specializované chovy a o mistra klubu.Gratulujeme všem vítězům a těšíme se na další krásné zážitky s pojené s našimi létajícími svěřenci.